Japonské filmy opava

01
02
03
03

Japonské filmy opava

V Praze začíná festival japonských filmů a kultury

Praha - V pražském kině Lucerna dnes začíná 6. ročník festivalu japonských filmů a kultury Eigasai.
ceskenoviny.cz/kultura/film/zpravy/vfestival-japonskych-filmu-a

Právě promítáme v multikině CineStar Opava

Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy.... Film sleduje pětičlennou posádku amerického tanku v roce 1945 během pádu nacistického Německa.
cinestar.cz/opava/filmy/

Eiga-Sai...film, hudba - kulturissimo.cz

Letošní Festival japonského filmu a kultury Eiga-Sai 2013 pro Prahu už skončil, ale Plzeň, Opava a Hodonín na něj teprve čekají. Sestava oceňovaných i méně známých filmů režiséra Shōhei Immamury, taškařic tematizujících vztah.
kulturissimo.cz/index.php?eiga-sai-festival-pro-mlsne-jazyckydetail=1064

Japonský kouzelník - Autor: smarda7, Video na Stream.cz (ID

Japonský kouzelník - online video na Stream.cz (ID: 543877) z kategorie Vtípky, zábava a parodie 28. 12. 2010 - Japonský kouzelník Cikánský akční film ze Šluknova... Gebrian vs. Opava
stream.cz/uservideo/543877-japonsky-kouzelnik

Dřevořezba.cz, Instruktážní DVD (4 filmy )

4 instruktážní filmy v němčině týkající se zpracování dřeva na jednom DVD: Broušení na vodních kamenech, Japonské konstrukční spoje, Shoji, Japonské nástroje pro zpracování dřeva. DVD, 135 min. Německy (Deutsch).
drevorezba.cz/detail.aspx?kategorie=4301

Festival japonských filmů a kultury nabídne filmy Šóheie

Praha - Festival japonských filmů a kultury Eigasai nabídne i retrospektivu legendárního režiséra Šóheie Imamury, jeho mottem je věta Smích prochází žaludkem. Festival potrvá do 28. ledna.
aktualne.centrum.cz/kultura/kratke-zpravy/clanek.phtml?id=769276

Rostlina jako symbol v čínské a japonské kultuře - Aleš...

Cílem této celobarevné a u nás zcela ojedinělé publikace je přiblížit způsob vidění a vnímání rostlin typický pro obyvatele Číny a Japonska. . Mistři japonského filmu (13 esejů) - obálka Mistři japonského filmu Antonín Líman
kosmas.cz/knihy/150916/rostlina-jako-symbol-v-cinske-a-japonske-kulture/

Seitedo Karate Opava

Styl Seitedo karate vznikl na Havajských ostrovech a byl založen sokem Edwardem J. Badiangem v roce 1988, kdy jej rada japonských mistrů pověřila, aby na základě svých celoživotních zkušenosti s bojovým uměním založil svůj vlastní.
seitedokarate.webnode.cz/

Střední škola hotelnictví škola Opava

Střední škola hotelnictví a šlužeb a Vyšší odborná škola Opava - učební obory, maturitní obory, vyšší odborné studium, bakalářské studium Ozvěny 6. ročníku festivalu japonských filmů a kultury Eiga-Sai v Opavě
sshsopava.cz/skola/akce-skoly.aspx

MŮJ TIP: 6. ročník festivalu japonských filmů a kultury Eigasai

Literární noviny, kulturně-politický týdeník. Literární noviny vychází každý čtvrtek. Sehnat kopie některých filmů byl přitom opravdu husarský kousek," říká robin Shōen Heřman z pořádající Česko- japonské společnosti.
literarky.cz/kulturafestivalu-japonskych-film-a